Naukowa księgarnio-kawiarnia specjalizująca się w psychologii i naukach pokrewnych (rok założenia 1999)

Psychoterapia ogólnie

ART Trening zastępowania agresji wyd. 3

ART Trening zastępowania agresji wyd. 3 Powiększ zdjęcie
ART Trening zastępowania agresji wyd. 3
nasza cena: 90,00 PLN
Dostępne:
Nr katalogowy: 9788361913016
Dostępne: dostępny od zaraz
Podstawowe
Autor:Glick Gibbs
Opis produktu

Trening Zastępowania Agresji ART® zawiera trzy powiązane ze sobą składowe:

Trening umiejętności społecznych - uczący, co robić, aby osiągać sukcesy społeczne;

Trening kontroli złości - uczący, czego nie robić w stanie pobudzenia emocjonalnego, dostarczający technik identyfikowania sygnałów złości i reagowania we właściwy sposób;

Wnioskowanie moralne - uczące rozważania różnych punktów widzenia oraz podejmowania odpowiedzialnych i dojrzałych decyzji.

To trzecie wydanie wyjaśnia teorię, na której oparte są interwencje ART, dostarcza praktycznych sugestii dotyczących skutecznego wdrażania tej metody, oraz oferuje szczegółowy opis sesji, składających się na 10-tygodniowy program treningu. Ponadto zawiera dodatkowe scenariusze sytuacji problemowych do wnioskowania moralnego, listy kontrolne do ewaluacji, a także liczne inne formularze udostępnione do kopiowania. Dołączona płyta CD zawiera w formacie PDF wszystkie materiały, których reprodukowanie do celów niekomercyjnych jest dozwolone. Oznacza to bezpłatną licencję na wykorzystywanie dokumentacji programu przez trenerów w szkołach, placówkach i zakładach budżetowych oraz w stowarzyszeniach i fundacjach, nie pobierających opłat za prowadzenie zajęć z młodzieżą.

Dr Barry Glick jest dyrektorem zarządzającym w firmie doradczej G&G Consultants, LLC, międzynarodowym konsultantem systemów korekcyjnych i penitencjarnych, edukacyjnych i ochrony zdrowia psychicznego - szczególnie tych, które obejmują nieletnich i młodocianych przestępców.

Dr John C. Gibbs jest profesorem psychologii rozwojowej i współpracownikiem Centrum Badań nad Wymiarem Sprawiedliwości na Uniwersytecie Stanowym Ohio

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty z tego działu


[%carousel%]
Ikony

Psyche.pl 2005-2015. All Rights Reserved.

Kontakt ze sklepem

Zapraszamy do kontaktu!