Naukowa księgarnio-kawiarnia specjalizująca się w psychologii i naukach pokrewnych (rok założenia 1999)

Coaching

Coaching rodzicielski

Coaching rodzicielski Powiększ zdjęcie
Coaching rodzicielski
nasza cena: 40,00 PLN
Dostępne:
Nr katalogowy: 9788362443062
Dostępne: zapytaj o dostępność
Opis produktu

 

WYOBRAŹ SOBIE ŻE STAĆ CIĘ NA NAJLEPSZEGO COACHA DLA SWOJEGO DZIECKA ... Obserwujesz i głęboko przeżywasz rozkwit twojej pociechy, która odkrywa swoje nieuświadomione wcześniej talenty i umiejętności. Dostrzegasz umacnianie się wiary dziecka we własne możliwości. Zwracasz uwagę na metody pracy specjalisty. Z podziwem patrzysz, jak doskonale układają się jego relacje z twoim potomkiem, któremu nauka sprawia przyjemność, a poza tym uczy się znacznie łatwiej i szybciej.

 

TERAZ WYOBRAŹ SOBIE, ŻE SAM JESTEŚ TYM COACHEM...

W pracy z dzieckiem stosujesz metody coachingu. ale dajesz mu znacznie więcej. Gdy łączysz miłość i szacunek dla swojego dziecka z umiejętnościami najdoskonalszego coacha, znikają wszelkie przeszkody. Szczególnie gdy pojawiają się przed Wami nowe, edscytujące wyzwania...

 

ZAPRASZAMY DO LEKTURY

Ksiazka będąca kluczem do opanowania umiejętności coachingu, czyli inspirowania rozwoju osobistego, w tym przypadku stosowanego w relacjach z własnym dzieckiem. Prezentuje ona wykorzystywane w profesji coachingowej metody i techniki postęspowania, które sprawdzają się najlepiej w codziennym kontakcie z naszymi podopiecznymi. Książka ta przeznaczona jest dla rodziców, dziadków i wszytkich którzy sprawują opiekę nad dziećmi. Prezentuje ona sprawdzone metody pozwalające w znacznym stopniu zwiekszyć szanse osiągniecia życowego spełnienia przez naszych podopiecznych.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty z tego działu


[%carousel%]
Ikony

Psyche.pl 2005-2015. All Rights Reserved.

Kontakt ze sklepem

Zapraszamy do kontaktu!