Naukowa księgarnio-kawiarnia specjalizująca się w psychologii i naukach pokrewnych (rok założenia 1999)

Depresja, afekt, nastrój, nerwice

Listy do bliskich Depresja/Mania Poradnik oparty na doświadczeniach

Listy do bliskich Depresja/Mania Poradnik oparty na doświadczeniach Powiększ zdjęcie
Listy do bliskich Depresja/Mania Poradnik oparty na doświadczeniach
nasza cena: 30,00 PLN
Dostępne:
Nr katalogowy: 9788393042159
Dostępne: dostępny od zaraz
Opis produktu

Kiedy na forum portalu TacyJakJa.pl w dziale „Depresja i Choroba Dwubiegunowa”, obok wątku „Rodzina mnie nie rozumie” pojawił się kolejny pt. „Związki/małżeństwo a depresja/ChAD”, a wkrótce także „Nietolerancja osób z depresją/ChAD” (niestety wszystkie pełne doświadczeń braku porozumienia z najbliższymi w kwestii choroby) - zaproponowaliśmy naszym forumowiczom napisanie listu do bliskich na łamach naszego portalu.

Listu, który zawierałby to wszystko, co chcieliby bliskim na temat swojego stanu powiedzieć, a czego często nie potrafią zrobić, albo nazwać, lub czego bliscy po prostu nie rozumieją.

Listu, w którym nie tylko opisaliby własnymi słowami jak się czują, ale także napisaliby o co proszą swoich bliskich, jak można im - chorym pomóc i czego absolutnie nie chcieliby doświadczać.

Przez ponad rok powstawał list, który jest rusztowaniem tej książki. List pisany przez pacjentów naszego portalu, znajdujących się zarówno w okresie nasilenia choroby, jak i w okresie zdrowia. Rady pacjentów oparte na własnych doświadczeniach przejmują trafnością spostrzeżeń i definicji. Prośby jak w ukrytym zwierciadle odbijają z bolesną szczerością częste postawy ich rodzin i przyjaciół.

Wskazówki te stały się za zgodą autorów podstawą do napisania tej książki - cennych komentarzy i uzupełnień zarówno medycznych, jak i filozoficznych docenta Łukasza Święcickiego, tworząc w rezultacie poradnik zupełnie unikalny w swej formie i treści.

Wszyscy mamy nadzieję, że pomoże wielu chorym na depresję/ chorobę dwubiegunową lepiej porozumieć się ze swoimi najbliższymi.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty z tego działu


[%carousel%]
Ikony

Psyche.pl 2005-2015. All Rights Reserved.

Kontakt ze sklepem

Zapraszamy do kontaktu!