Naukowa księgarnio-kawiarnia specjalizująca się w psychologii i naukach pokrewnych (rok założenia 1999)

Psychiatria ogólnie

Miłość zaklęta w chorobie

Miłość zaklęta w chorobie Powiększ zdjęcie
Miłość zaklęta w chorobie
nasza cena: 90,00 PLN
Dostępne:
Nr katalogowy: 9788363148010
Dostępne: zapytaj o dostępność
Opis produktu

Książka "Miłość zaklęta w chorobie" to książka dla osób, które pragną nie tylko się leczyć ale chcą wyzdrowieć i w tym celu są gotowe połączyć tradycyjną medycyną z integratywną psychoterapią hellingerowską. Nowatorską, ale skuteczną.

"Miłość zaklęta w chorobie" to kompendium wiedzy na temat najdojrzalszego okresu rozwoju duchowych ustawień rodzin. To Kurs Mistrzowski Berta Hellingera, na którym Mistrz w swój niepowtarzalny sposób podprowadza do doświadczenia i wglądu, dzięki czemu pomaga nam dotknąć istoty tego, co leczy. Bert wskazuje drogę do zdrowia, które pozostaje.

Przygotowane przez Andrzeja Nehrebeckiego komentarze do pracy Berta umożliwiają nam wniknięcie w jego umysł, pomagają dostrzec, jak dzieje się proces choroby i zdrowienia. Komentarze Nehrebeckiego stają się pomostem między medycznym a systemowym podejściem do choroby i pacjenta.

Bert Hellinger i Andrzej Nehrebecki przełamują dogmaty sprzyjające chorowaniu, uwikłania systemowe, które dotyczą wszystkich, zarówno pacjentów jak i psychoterapeutów. I co istotne, ukazują podstawy naukowe psychoterapii duchowych ustawień rodzin. Pomagają zrozumieć czytelnikom podejście, dzięki czemu je "odczarowują".

"Miłość zaklęta w chorobie" Berta Hellingera i Andrzeja Nehrebeckiego to więcej niż przewodnik dla ludzi chorych. To książka z innej półki. Dla osób zainteresowanych zdrowiem, czas spędzony na lekturze jest jak sesja psychoterapeutyczna, która uruchamia proces zdrowienia.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty z tego działu


[%carousel%]
Ikony

Psyche.pl 2005-2015. All Rights Reserved.

Kontakt ze sklepem

Zapraszamy do kontaktu!