Naukowa księgarnio-kawiarnia specjalizująca się w psychologii i naukach pokrewnych (rok założenia 1999)

O firmie

Księgarnia Psyche została założona przez dwóch młodych pasjonatów, studentów psychologii. Istnieje od 1999 roku, a jej główna siedziba mieści się w Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. W ciągu kilkunastu lat działalności Księgarnia wyspecjalizowała się w sprzedaży książek z dziedziny psychologii, psychiatrii i pedagogiki. Jej asortyment uzupełniają liczne pozycje z pokrewnych dziedzin nauki, takich jak socjologia, politologia, coaching i inne. Ponadto znaleźć w niej można podręczniki, niezbędne na studiach humanistycznych, na takich kierunkach jak lingwistyka, ekonomia, zarządzanie, a nawet prawo.

PSYCHE cieszy się opinią największej księgarni psychologicznej w Polsce i cały czas stara się zasłużyć na to miano. Oprócz bogatej oferty wyróżnia się - zgodnie z hasłem „ tylko dobre książki ” - selektywnością w doborze asortymentu. Każda książka dostępna w PSYCHE to wartościowa literatura. Ponadto można tu dostać książki specjalistyczne, trudno dostępne i nie do kupienia w innych księgarniach.

Księgarnia ma charakter naukowy, a jej klientami są przede wszystkim studenci, naukowcy, instytuty naukowe oraz biblioteki. PSYCHE stara się uczestniczyć w życiu naukowym,dlatego jest obecna na wielu konferencjach i sympozjach z dziedziny psychologii, psychiatrii, pedagogiki i innych.

Pracownicy Księgarni to najczęściej studenci lub absolwenci psychologii, którzy chcą i potrafią doradzić klientom w zakresie wyboru literatury.

PSYCHE chce się cały czas rozwijać. Dlatego w 2012 roku została otwarta druga siedziba. Znajduje się ona na Wrocławskim wydziale Uniwersytetu SWPS i zdobywa coraz większe uznanie w tym studenckim mieście.

Zależy nam na poznaniu Państwa opinii o działalności Księgarni. Będziemy wdzięczni za wysyłanie wszystkich listów na adres info@psyche.pl oraz wystawiania komentarzy na naszym profilu na Facebooku Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony internetowej PSYCHE, na której informujemy o nowościach wydawniczych, a także o konferencjach i wydarzeniach naukowych.

 

Księgarnia PSYCHE mieści się w budynku Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie

na poziomie -1

ul. Chodakowska 19/31 

03-815 Warszawa

w dni powszednie: w godz. 9.00 - 18.00.

w weekendy: w godz. 8.00 - 18.00.

 

 

Księgarnia PSYCHE mieści się w budynku Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu

Zapraszamy 7 dni w tygodniu w godz.

9:30.00 - 17.00 (pn-czw)

9:30-16:00 (pt)

10:00-19:00 (sb-ndz)

tel. 694-401-951.

 

 

Życzymy udanych zakupów, 

Z pozdrowieniami, 

Zespół Księgarni Psyche

 


[%carousel%]
Ikony

Psyche.pl 2005-2015. All Rights Reserved.

Kontakt ze sklepem

Zapraszamy do kontaktu!