Naukowa księgarnio-kawiarnia specjalizująca się w psychologii i naukach pokrewnych (rok założenia 1999)

Beletrystyka

Salomon Kot, który leczył dusze

Salomon Kot, który leczył dusze Powiększ zdjęcie
Salomon Kot, który leczył dusze
nasza cena: 29,80 PLN
Dostępne:
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Nr katalogowy: 9788324154531
Dostępne: zapytaj o dostępność
Podstawowe
Autor:Jeffries Sheila
Autorzy:Jeffries Sheila
Opis produktu
Opowieść kota zesłanego przez anioły, by uratował naznaczoną tragedią rodzinę.
„Ta opowieść pisana sercem ogrzeje dusze dorosłych i młodych czytelników – nie tylko fanów Kota Boba i Alfiego – kota wielorodzinnego”.
„SUNDAY TIMES”
W poprzednim życiu Salomon był kotem małej Ellen. Ellen kochała muzykę, a kiedy grała na pianinie, wokół jaśniały anioły. Teraz Ellen nie ma już pianina. Ma zapłakane oczy, męża, przez którego cierpi, synka, o którego się boi, i problemy, które ją przerastają. Pewnego dnia podczas burzy Ellen znajduje na swoim progu wycieńczonego czarno-białego kotka. I od pierwszej chwili wie, że nie jest to zwyczajny kot…
Salomon został zesłany na ziemię przez anioły. Potrafi zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Przybył tu, by stać się opiekunem rodziny Ellen. Kiedy ona i jej synek zaznają biedy, przemocy, utraty wszystkiego, co kochają, to właśnie Salomon wnosi światło w ich życie. Pomaga im przejść przez strach i bezdomność… i znów
zobaczyć anioły. I sam opowiada swoją i ich historię – przyjaźni i miłości, której złota nić łączy nas z niebem…
SHEILA JEFFRIES wierzy, że czarno-białe koty są obdarzone siódmym zmysłem i potrafi ą same znaleźć sobie właściciela, który jest im przeznaczony. Tak jak jej kot Salomon, który zainspirował ją do napisania powieści Salomon – kot, który leczył dusze. Książka natychmiast stała się bestsellerem i pozostawała przez 10 tygodni na liście „Sunday Timesa”. W Anglii została sprzedana w 150 000 egzemplarzy. Została wydana także w Niemczech, Francji i Włoszech.
Sheila Jeffries napisała już jej kontynuację: Solomon’s Kitten. To opowieść córki Salomona – małej kotki, która też leczy dusze.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty z tego działu


[%carousel%]
Ikony

Psyche.pl 2005-2015. All Rights Reserved.

Kontakt ze sklepem

Zapraszamy do kontaktu!