Naukowa księgarnio-kawiarnia specjalizująca się w psychologii i naukach pokrewnych (rok założenia 1999)

Badania jakościowe

Sprawdź swoje IQ. Ponad 500 testów sprawdzających Twój iloraz inteligencji.

Sprawdź swoje IQ. Ponad 500 testów sprawdzających Twój iloraz inteligencji. Powiększ zdjęcie
Sprawdź swoje IQ. Ponad 500 testów sprawdzających Twój iloraz inteligencji.
nasza cena: 29,00 PLN
Dostępne:
Nr katalogowy: 9788360215623
Dostępne: zapytaj o dostępność
Opis produktu
Każdy z nas dysponuje szeroką gamą talentów i zdolności oraz niewykorzystanym potencjałem. Choć mierzenie ilorazu inteligencji wciąż uważa się za kontrowersyjne, takie testy pozwalają na wszechstronne rozwijanie intelektu. W niniejszej książce przyglądamy się zagadnieniom związanym z samymi testami inteligencji, jak również ze zdolnościami, które mają one mierzyć. Prawdziwy test składa się z trzech rodzajów zadań – werbalnych, numerycznych i wzrokowo-przestrzennych. Łączny wynik zestawia się następnie ze średnią krajową.

Teraz masz okazję, aby dla rozrywki zbadać swoje silne strony. Być może wolisz operować liczbami niż literami albo lepiej wyobrażasz sobie kształty niż słowa. Dzięki testom odkryjesz, w jaki sposób myślisz, a także zdobędziesz nowe zdolności intelektualne.

Niezależnie od wieku, im częściej robisz użytek z intelektu, tym staje się on sprawniejszy. Uczymy się przez całe życie, a dzięki praktyce rozwijamy umiejętności rozumowania i logicznego myślenia. A więc do dzieła – testy zwarte w niniejszej książce uczynią twój umysł bardziej elastycznym oraz nauczą cię sprawniej i bardziej niekonwencjonalnie rozwiązywać napotykane problemy.
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

[%carousel%]
Ikony

Psyche.pl 2005-2015. All Rights Reserved.

Kontakt ze sklepem

Zapraszamy do kontaktu!