Naukowa księgarnio-kawiarnia specjalizująca się w psychologii i naukach pokrewnych (rok założenia 1999)

HR, doradztwo zawodowe

Zachowania ludzi w organizacji

Zachowania ludzi w organizacji Powiększ zdjęcie
Zachowania ludzi w organizacji
nasza cena: 29,40 PLN
Dostępne:
Nr katalogowy: 9788375256987
Dostępne: zapytaj o dostępność
Opis produktu
Książka Zmiany zachowań ludzi w organizacji. Uwarunkowania i kierunki ewolucji jest wynikiem prac zespołu badawczego działającego w Katedrze Zarządzania na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Autorki w trakcie cyklicznych spotkań o charakterze seminariów naukowych poddawały analizie wybrane aspekty funkcjonowania jednostki w ramach organizacji. Zróżnicowane doświadczenie, odrębne obszary zainteresowań naukowych i zawodowych sprawiają, że zawarte w książce rozważania mają charakter diagnozy identyfikacyjnej łączącej różne perspektywy oraz wskazującej kierunki dalszych badań.

Recenzowana książka porusza bardzo aktualną problematykę, cieszącą się zainteresowaniem zarówno środowisk naukowych, jak i praktyków. Jej zaletą jest to, że porządkuje złożoną problematykę zachowań ludzi rozpatrywaną przez pryzmat wielu nauk. Jest udaną próbą przedstawienia różnych podejść dotyczących zachowania człowieka w zmieniającej się organizacji. (...) Jest to dojrzała praca, która skłania do refleksji nad wieloaspektowym charakterem zarządzania ludźmi w organizacji.

Książka może stanowić wartościową lekturę dla studentów zarządzania i nauk pokrewnych, dla kadry menedżerskiej (różnych szczebli) oraz dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć i poznać ludzkie zachowania i dzięki temu udoskonalić swoje umiejętności postępowania z ludźmi.

Z recenzji wydawniczej

dr hab. Elżbiety Jędrych, prof. PŁ
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty z tego działu


[%carousel%]
Ikony

Psyche.pl 2005-2015. All Rights Reserved.

Kontakt ze sklepem

Zapraszamy do kontaktu!